Sun Savunma

“Bir Fikir İki İnsan” Ercan Caner – Levent Kağan Türk

GÜNCEL HABER 12 Temmuz 2017 - 15:32 0 YORUM YAPILDI

“Bir Fikir İki İnsan” Ercan Caner – Levent Kağan Türk

 

“BİR FİKİR İKİ İNSAN”

Sert ve vurgulu kalemiyle her olaya nokta atışı yapan ve bu konuda takdirle karşılanan Caner, çalışmalarına ve yazılarına tüm hızıyla devam ediyor. Ercan Caner yaptığı işi ve sitesini şu şekilde açıklıyor “Sun Savunma Net web sitesi tamamen amatör bir ruhla kurulan ve Savunma, Havacılık, Teknoloji, Güncel Politika, Analiz, Güncel Haber ve Sağlık başlıkları altında, E. Kara Pilot Albay Ercan Caner tarafından kaleme alınan özgün makaleler ile yabancı kaynaklarda yayımlanan makale, araştırma yazıları, rapor ve analizlerin çevirilerini, tamamen bilgi vermek ve bir durumsal farkındalık yaratmak amacıyla yayımlayan, editörlüğünü Levent Kağan Türk’ün yaptığı bir sitedir.”

Site içerisinde birçok konuya yer veren Caner, kalemini her konuda kullanabiliyor. Bu özelliğini ve yazılarını da açıklayan Ercan Caner “2016 yılı Temmuz ayı başında faaliyete geçmesinden bugüne kadar, ‘‘Bir Yazar & Bir Editör’’ ile 360’a yakın yazı, makale ve çeviri Sun Savunma Net sitesinde okuyucuların beğenilerine sunulmuştur. Sitede yayımlanan yazıların ana başlıklara göre dağılımı: Savunma (24), Havacılık (47), Teknoloji (37), Güncel Politika (120), Güncel Haber/Sağlık (60) ve Analiz (70) şeklinde gerçekleşmiştir.” diyerek çalışmalarına verdiği önemi de anlattı.

Çalışmalarını burada da sonlandırmayan Ercan Caner, Türkiye’nin en büyük iş kanalı Business Channel Türk ekranlarında Sema Baysal ile “İŞKOLİK” programına konuk olacak.  E. Kara Pilot Albay Ercan Caner, yazıları, paylaşımları ve düşünceleriyle ilgili tüm soruları İşkolik programında cevaplayacak.

Ercan Caner’in tüm yazılarını ve çevirilerini sunsavunma.net adresinden okuyabilirsiniz. Bilinçli okuyucunun dikkatine…

Aşağıda ise Sn Caner’in en çok okunan ve paylaşılan yazılarının görsellerini kontrol edebilir, site içerisinden detaylarına bakabilirsiniz.

Haberin linki: http://www.businesschannelturk.com/bir-fikir-bir-insan.htmloledya
Levent Kağan Türk
levent@oledya.com

Mersin ilinde faaliyet gösteren Oledya Reklam & Tasarım Ofisi firması çatısı altında Reklam&Matbaa, Profesyonel fotoğraf çekimi, Video Prodüksiyon ve Proje bazlı dekoratif ürünlerin tasarım ve üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda Sun Savunma Net sitesinde editörlük yapmaktadır. e-posta: levent@oledya.com

BU YAZIYA YORUM YAP

Abone Olun

Savunma, Havacılık, Teknoloji, Analiz, Güncel Haber, Politika ve Sağlık kategorilerinde yayınlanan güncel makalelerimizi kaçırmamak için e-posta listemize abone olun.
%d blogcu bunu beğendi:
Devamını oku:
FİLİPİNLER’İN TRUMP’I BAŞKAN RODRIGO DUTERTE

FİLİPİNLER’İN TRUMP’I BAŞKAN RODRIGO DUTERTE Yazar: Stanley A. Weiss Çeviren: Ercan Caner WASHINGTON- Yetmiş yaşlarında ve politik yaşamında herkese bağırıp çağıran...

Deir Ez-Zor’da Kimyasal Silah Deposunu Bombalayan ABD Yüzlerce İnsanı Öldürdü; Batı Medyası Sessizliğini Koruyor

Deir Ez-Zor’da Kimyasal Silah Deposunu Bombalayan ABD Yüzlerce İnsanı Öldürdü; Batı Medyası Sessizliğini Koruyor Yazar: Brandon Turbevılle, 14 nisan 2017...

Kapat